З 25 листопада по 10 грудня 2025 року наш заклад долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка спрямована на привернення уваги до проблеми насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, захисту прав жінок, захисту прав людини та формування безпечного освітнього середовища.

Мета акції:  

підвищити обізнаність учнів, педагогів та батьків щодо різних форм насильства;

ознайомити учасників освітнього процесу з проявами насильства в цифровому середовищі: кіберпереслідування, кібердомагання, шантаж, маніпуляції, образи;

сформувати навички безпечної поведінки та толерантності.

Протягом шістнадцяти днів ми відзначили ключові міжнародні дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

01 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

02 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

03 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

05 грудня – Міжнародний день волонтера;

06 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

09 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Провели інформаційні години, тренінги та інтерактивні заняття.

Організували зустрічі з практичним психологом для обговорення проблеми насильства та шляхів її запобігання.

Ми переконані: разом зможемо створити світ без насильства!

Фоторепортаж